Divadlo Ramagu: MENGELEHO DIEVča

Kúpiť vstupenku online

Autor: Divadlo VIOLA | Dátum: 04.10.2023 18:00O FESTIVALE PADÁK: https://www.violapresov.sk/padak-multizanrovy-festivalRAMAGU: MENGELEHO DIEVČA

Divadelná monodráma stvárni skutočný príbeh mladej ženy, ktorá prežila štyri koncentračné tábory. Bola jednou z väzenkýň v Osvienčime, ktorá sa musela podrobiť pseudolekárskym pokusom.


Dĺžka predstavenia: 90 minút


RAMAGU, o. z. je profesionálne regionálne zoskupenie pôsobiace na poli kultúry v regióne Pienin a Zamaguria (okres Kežmarok). Od svojho vzniku (2009) vytvorilo v regióne nezávislé divadlo, ktoré má na konte desiatky premiér a stovky repríz. RAMAGU od roku 2018 prevádzkuje kultúrne centrum RAMAGU ATELIÉR s paušálnym mesačným programom a od roku 2012 vydáva nezávislý regionálny mesačník Zamagurské noviny.


Divadlo VIOLA, Prešov, Tkáčska 2

VSTUP 5€


Vstupenky si môžete zakúpiť online na našej web stránke alebo v Kaviarni VIOLA včase otváracích hodín: pondelok-piatok od 10.00-18.00.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku on line, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0910 189 007.


Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Naspäť na výpis