Ema ide do ZOO / 18.11.

Kúpiť vstupenku online

Autor: Divadlo VIOLA | Dátum: 18.11.2023 16:00


Naše batolárium je príležitosťou vziať do divadla tých úplne najmenších. Inscenácia o Eme, ktorá nesie zvieratkám do ZOO prekvapenie. Inscenácia, v ktorej sa nekričí ani nezhasína svetlo. Chceme len, aby ste sa pohodlne usadili uprostred útulnej kaviarne na vlastné miestečko, vy, ako rodičia si mohli vypiť dobrú kávu, po ktorej poviete: „mňam!“ a vaša ratolesť po zhliadnutí predstavenia možno povie svoje prvé: „jéj!“. Stres nechajte na vešiaku pri dverách. Sľubujeme dostatok miesta pre všetkých lezúňov a spočinutie v čarokrásnej atmosfére príbehu.

Autor a réžia: Jiří Jelínek

Texty piesní: Jiří Jelínek a Hana Launerová

Hudba: Zděnek Král

Scénografia: Bára Čechová

Účinkujú: Jana Jenčová, Vendelína Michna, Adrián Mruz

Inscenácia určená pre deti od 0 do 3 rokov.

Maximálny počet osôb na predstavenie: 26

Divadlo VIOLA

Vstup 5€Reprízu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je aj hlavným partnerom projektu.

Vstupenky sú dostupné online na našej webovej stránke, v Kaviarni VIOLA v čase otváracích hodín: pondelok-piatok 13.00-18.00 alebo v hotovosti 30 minút pred podujatím.

*** Prosíme vás o včasný príchod aspoň 15-20 minút pred začiatkom predstavenia, aby ste sa s deťmi mohli v pokoji usadiť v našom priestore alebo si v prípade záujmu vybrať z našej kaviarenskej ponuky.Upozornenie:
Každý návštevník divadelného predstavenia sa musí preukázať platnou vstupenkou. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na deti bez určenia veku. Dovoľujeme si upozorniť rodičov, aby brali do úvahy odporúčaný minimálny vek dieťaťa pre dané predstavenie.

Naspäť na výpis