ENIGMA

Kúpiť vstupenku online

Autor: Divadlo VIOLA | Dátum: 23.10.2022 16:00

Reinhold und Heinrich "ufácajú": ENIGMA

kooperatívna „bojofka“ pre „ťeti“ a „rotičof“

Vyzývame skupinu odvážnych agentov na špionážny duel! Pýtate sa, koľkými spôsobmi je možné skryť, šifrovať alebo zamaskovať význam konkrétneho znaku? Je ich nekonečne veľa. To je dôvod, prečo naša hra nesie názov slávneho šifrovacieho stroja, ktorý vedel tvoriť takmer nerozlúštiteľné kódy. Enigma je tiež grécke slovo označujúce hádanku.

Šifrujeme poéziou, hudbou, geometriou a inými metódami. Testujeme kondíciu a duševnú vytrvalosť, trpezlivosť a zručnosť, vynaliezavosť, ale najmä schopnosť spolupráce. Preto nás porazia len tí, ktorí sa dokážu zjednotiť a dohodnúť a ktorí zvolia správnu stratégiu!

A tak ako Nemecko porazili vo vojne Spojenci, uspejete aj Vy v dueli s nami len spoločne.

Tvorcovia a aktéri program vystupujú ako dvaja Nemci, proti ktorým hrá skupina detí a rodičov. Kooperatívna hra je zasadená do exteriéru a interiéru. Celá skupina sa musí spojiť, dohodnúť a spolupracovať, ak chce skúsených protihráčov poraziť. Je to náročné súperenie, zároveň však veľmi napínavé a hravé. Celá akcia trvá cca 2 hodiny a je určená deťom od šiestich rokov a ich rodičom.

Počet prihlásených je obmedzený!

V rámci prehliadky českého divadla Českymo predstavujeme nový program Jakuba Folvarčného a jeho divadelného spolku Ústav úžasu. Viac info o prgrame:

http://ustavuzasu.cz/enigma/

Divadlo VIOLA

Vstup 5€

alebo v hotovosti 30 minút pred podujatím.

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Naspäť na výpis