Filip Teller / Reprodukce

Autor: VIOLA | Dátum: 31.05.2021 19:00


Srdečne Vás pozývame na stand-up Filipa Tellera o rozhodnutiach, ktoré sa nedajú vziať späť! Deti. Všetci ich poznáme. Všetci o nich vieme. A všetci ich už zopár stretli – v kaviarni, parku, lietadle, kine alebo len tak na ulici. Deti sú skrátka všade! Filip Teller deti nemá. Mohol by mať, ale je si vedomý rizík takéhoto zodpovedného rozhodnutia. K deťom, narozdiel od izbových rastlín, totiž musíte mať vzťah. Lenže biologické hodiny tikajú a túžba po zachovaní rodu a zľave na dani môže byť často silnejšia ako obava z preľudnenia. Nastáva teda čas položiť si zásadné otázky, ktoré sa reprodukcie týkajú: Mať či nemať? Na túto a mnoho ďalších otázok hľadá Filip Teller odpovede vo svojom reprodukčnom stand-up plnom úvah, pochýb, nepravdepodobne-pravdivých príkladov a ironického humoru.


Realizačný tím:

Scenár: Filip Teller, Patrik Boušek

Réžia: Michal Skočovský

Svetlo a zvuk: Vojtěch Dvořák

Hudba: Jan Kyncl

Projekcie: Tadeáš Kyncl

Reprodukuje: Filip Teller


Divadelné predstavenie v rámci projektu „Umelec a sloboda“ z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

VIOLA centrum pre umenie / divadlo
VSTUP VOĽNÝ

Miesta je možné rezervovať, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Sedenie bude upravené podľa aktuálnych opatrení.

Naše priestory sú neustále vetrané vďaka vzduchotechnike a pred každým podujatím ich pre Vás zároveň ošetríme dezinfekčnou UV-C lampou.

***
Vzhľadom na epidemiologickú situáciu budú podmienky pre vstup na podujatie vychádzať z predpisov aktuálne platných pre deň, v ktorý sa podujatie uskutoční.

Naspäť na výpis