Ivana Mer / Dotyky s hlbinami

Autor: VIOLA | Dátum: 29.05.2021 19:00


Ivana Mer
, hudobníčka, ktorej svet inšpirácie pre tvorbu vyrastá z morských spevov, prírodných síl, vnútorných svetov duše. Môže byť takáto sloboda tvorby inšpiratívna aj pre publikum? Zaiste! Prináša totižto intenzívnejšie prežívanie radosti z vlastných nádychov a výdychov, prebúdza fantáziu, upokojuje myseľ. Príďte sa o tom presvedčiť!

Akustický koncert Ivany Mer so sprievodom nezameniteľnej huslistky a speváčky Niny Rosy. Ivana predstaví špeciálny hudobný materiál, z ktorého veľká časť nebola súčasťou doterajších albumov. Intímne stretnutie hlasov, piana a huslí, Vás pozýva na jemný a meditatívny večer v hudbe.


Koncert v rámci projektu Umelec a sloboda z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
VIOLA centrum pre umenie / divadlo
VSTUP VOĽNÝ

Miesta je možné rezervovať, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Sedenie bude upravené podľa aktuálnych opatrení.

Naše priestory sú neustále vetrané vďaka vzduchotechnike a pred každým podujatím ich pre Vás zároveň ošetríme dezinfekčnou UV-C lampou.

***
Vzhľadom na epidemiologickú situáciu budú podmienky pre vstup na podujatie vychádzať z predpisov aktuálne platných pre deň, v ktorý sa podujatie uskutoční.

Naspäť na výpis