Jana Koubková

Kúpiť vstupenku online

Autor: VIOLA | Dátum: 30.05.2021 19:00


V rámci nášho cyklu Poetika v ženskom šate sa vo VIOLE predstaví

JANA KOUBKOVÁ


Jana Koubková roky patrí k popredným osobnostiam českého jazzu. Už od svojich šiestich rokov spieva v zboroch, vokálnych skupinách i sólovo. Ako jazzová sólistka sa presadila v r.1975 v JAZZ SANATORIU LUĎKA HULANA. Od tej doby prešla mnohými štýlovými zoskupeniami. Od blues, swingu, mainstreamu cez bebop, latin, free až po world-ethno a fusion. Založila každoročný festival VOKALÍZA /1981- 2000/ pre jazzových, bluesových a rockových spevákov.

Šesť rokov pôsobila na Pražskom štátnom konzervatóriu v odbore interpretácie. Zúčastnila sa mnohých festivalov nielen v Európe, ale i na Kube, v Alžíru, Senegale, Pobreží Slonoviny, Libanone, Izraeli, Maroku.... Darí sa jej i ako skladateľke piesní a filmovej hudby. Má svoje programy v rozhlase, publikuje, píše fejtóny, stĺpčeky a poéziu, venuje sa však i vyučovaniu na seminároch. Vydala dve knižky – Recepty proti samotě a Zutí provádím s chutí. Jej životným heslom je BÝT PŘIPRAVEN, TOŤ VŠE.

http://www.janakoubkova.cz/


klavírny sprievod: ONDŘEJ KABRNA


VIOLA centrum pre umenie / divadlo
VSTUPNÉ: 6 € 


Vstupenky na koncert je možné kúpiť cez internetový predaj na našej webovej stránke

Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V deň konania podujatia je možné zakúpiť vstupenky pol hodinu pred začiatkom. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku on line, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Sedenie pravdepodobne nebude zodpovedať číslam na vstupenke, keďže bude upravené podľa aktuálnych opatrení.

Naše priestory sú neustále vetrané vďaka vzduchotechnike a pred každým podujatím ich pre Vás zároveň ošetríme dezinfekčnou UV-C lampou.

***   
Vzhľadom na epidemiologickú situáciu budú podmienky pre vstup na podujatie vychádzať z predpisov aktuálne platných pre deň, v ktorý sa podujatie uskutoční.

Naspäť na výpis