Jiří Dědeček / Nebudu bydlet v Qébecu?

Kúpiť vstupenku online

Autor: VIOLA | Dátum: 24.09.2021 19:00


Známy pesničkár a popredný reprezentant českej folkovej scény Jiří Dědeček sa po čase vydáva na jesennú cestu po Slovensku. V rámci zahraničného turné u priateľov sa zastaví aj vo VIOLE. Bude to na Slovensku jeho najvýchodnejší koncert. Predstaví svoj nový program, ktorý bude zostavený z jeho starých i nových piesní a v ktorom nebude chýbať ani jeho príznačný ironický humor a glosátorská iskra. Program Dědeček nazval podľa svojho nového albumu, ktorý vydal v roku 2021, po 11 rokoch od vzniku jeho posledného autorského albumu. Nenechajte si ujsť jedinečné stretnutie generačne spriaznených ľudí, ktorým nie súľahostajné kedysi spoločné a v súčasnosti vzájomne zdieľané osudy Čechov a Slovákov!


Jiří Dědeček (1953)

Český pesničkár, básnik, prozaik a prekladateľ. V roku 2006 bol zvolený za predsedu Českého centra Medzinárodného P.E.N. klubu. Študoval na Filozofickej fakulte UK knihovníctvo a vedecké informácie a scenáristiku a dramaturgiu na pražskej FAMU. Jedenásť rokov vystupoval s Janom Burianom, od roku 1985 hrá sám.


Koncert sa koná v rámci 2. ročníka projektu PADÁK.

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.


Divadlo VIOLA Prešov

VSTUPNÉ 5 €

Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku on line, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)
Sedenie pravdepodobne nebude zodpovedať číslam na vstupenke, keďže bude upravené podľa aktuálnych opatrení.
Naše priestory sú neustále vetrané vďaka vzduchotechnike.

***
Vzhľadom na epidemiologickú situáciu budú podmienky pre vstup na podujatie vychádzať z predpisov aktuálne platných pre deň, v ktorý sa podujatie uskutoční.

Naspäť na výpis