Josef Laufer v divadle Viola / koncert vypredaný

Kúpiť vstupenku online

Autor: VIOLA | Dátum: 12.11.2019 19:00


...PRE VEĽKÝ ZÁUJEM EŠTE JEDEN KONCERT....

Pozývame Vás do VIOLY na program Josefa Laufera, ktorého turné sa uskutočňuje pri príležitosti významného životného jubilea umelca a zároveň je aj oslavou jeho úspešného 60 ročného pôsobenia na scéne.

Tvorba a aktivity Josefa Laufera zahŕňajú viaceré umelecké oblasti. Poznáme ho ako herca, speváka, textára, baviča, scenáristu, moderátora, tlmočníka, prekladateľa, režiséra v oblasti zábavy a v poslednom období aj ako autora kníh.
Josef Laufer natočil desiatky titulov na desiatkach nosičov, najčastejšie s vlastným textom, v rôznych jazykoch. Vo svojej zábavnej show takmer dve hodiny spieva naživo s half-playbackom. Okrem spevu počas programu ponúkne i hovorené slovo, predstaví svoje veľké hity ako Sbohem lásko já jedu dál, Mária, ale zaspieva aj nevyblednuté tituly od T. Jonesa, F. Sinatru, G. Bécauda a publikum postaví na nohy temperamentnými španielskymi rytmami. V roku 2018 bol ocenený titulom "MISTR ZÁBAVY" za svoj celoživotný prínos v oblasti zábavného umenia.

VIOLA divadlo
Vstupné: 25 € predpredaj / 28 € v deň koncertu

Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke
alebo aj priamo vo Viole v čase otváracích hodín kaviarne.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod.
V deň konania podujatia je možné zakúpiť vstupenky hodinu pred začiatkom alebo v kaviarni VIOLY, počas otváracích hodín.

Naspäť na výpis