Karlova a Jaromírova pohádka

Kúpiť vstupenku online

Autor: VIOLA | Dátum: 05.03.2022 16:00


Po úspešnom hosťujúcom uvedení predstavenia VLK A HLAD uvádza Divadlo VIOLA v Prešove ďalšiu autorskú inscenáciu českého dramatika, režiséra a herca v jednej osobe Jakuba Folvarčného. Karlova a Jaromírova pohádka je klasická rozprávka Karla Jaromíra Erbena „Jabloňová panna“ spracovaná veľmi nezvyčajným spôsobom. Nájdete v nej však všetko, čo v nej má byť, statočného princa, krásnu zakliatu princeznú a nesmie chýbať ani zlá čarodejnica. 

Predstavenie je vhodné pre deti od 4 rokov.

Predstavenie trvá 55 minút.


Jakub Folvarčný
 je absolventom herectva na Katedre alternatívneho a bábkového divadla DAMU. Žije a tvorí v slobodnom povolaní. Môžete ho poznať aj pod menom Jakub Foll ako úspešného „slammera“ - interpreta SlamPoetry. Medzi jeho tvorbu patria divadelné predstavenia pre dospelých aj deti, piesne a skladby, scénické básne, divadelné a básnické improvizácie.


Divadlo VIOLA / divadlo
VSTUPNÉ 5 €


Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.

Sedenie možno nebude zodpovedať číslam na vstupenke, keďže bude upravené podľa aktuálnych opatrení.
Naše priestory sú neustále vetrané vďaka vzduchotechnike.

Upozornenie:
Každý návštevník divadelného predstavenia sa musí preukázať platnou vstupenkou.

Naspäť na výpis