Katarína Koščová a Daniel Špiner / Prešov

Autor: VIOLA centrum pre umenie | Dátum: 24.03.2019 19:00


Katarína Koščová (spev) a Daniel Špiner (klavír) pozývajú na koncert do krásneho nového priestoru Divadla Viola, kde na vás čaká 80 pohodlných kresiel, nové klavírne krídlo a profesionálne technické vybavenie.


Speváčka Katarína Koščová svojím originálnym a intímnym podaním autorskej hudby doplnenej o niekoľko prevzatých jazzových štandardov vytvára na svojich koncertoch krásnu a príjemnú komornú atmosféru. K tvorbe a interpretácii hudby pristupuje inak, ako by to mohlo byť očakávané od prvej Slovenskej Superstar, vydala sa možno ťažšou a dlhšou hudobnou cestou. Jej cieľom nie sú krátkodobé “výhry”, ale kvalitná hudba, ktorá osloví najmä náročnejšieho poslucháča a za ktorou si Katarína určite môže stáť.

Jej tvorba inklinuje k hudobným štýlom ako je jazz, folk, šansón. Katarína píše svoje texty v slovenčine, vychádza tiež zo slovenskej ľudovej tradície. S klaviristom Danielom Špinerom tvoria zohranú autorskú a interpretačnú dvojicu.

LIVE VIDEO UKÁŽKY:
https://youtu.be/DAteXe2sBdM (Oknom)
https://youtu.be/y8qQ1Jre9i8 (Štědrý večer)
http://youtu.be/i73cNk6waNY (Na Toryše)


VIOLA centrum pre umenie /divadlo/
VSTUPNÉ: 10 €Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo rezervovať na info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665 (t.č. je aktívne v čase otváracích hodín kaviarne)


Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú vyzdvihnuté v tejto lehote, budú zaradené do predaja.

Naspäť na výpis