KeJazz4

Kúpiť vstupenku online

Autor: Divadlo VIOLA | Dátum: 18.02.2023 18:00Pozývame na jazzový koncert zoskupenia KeJazz4, ktorý sa uskutoční 18.2.2022 o 18:00 v priestoroch Divadla VIOLA v Prešove.

KeJazz4 je zoskupenie hudobníkov, kolegov z Košíc, ktorí sa dali dokopy počas dlhej doby karantény a využili ju na to, čo majú najradšej. Ich repertoár pozostáva zo známych, ale aj menej známych jazzových štandardov a z vlastnej tvorby.
 
Ján Kopčák — saxofonista, absolvent Umeleckej univerzity v Grázi - jazzový odbor, po období účinkovania v zahraničí sa usadil v Košiciach kde vyučuje na konzervatóriu - saxofón a vedie jazzové predmety. Pôsobí vo viacerých kapelách a tiež často ako hosť na koncertoch a v štúdiu. Minulý rok mu vyšiel už druhý vlastný album vo vydavateľstve Hevhetia.
 
Matúš Pavlík — klavírista od ukončenia štúdia na JAMU v Brne pôsobí pedagogicky na konzervatóriu v Košiciach a ako člen mnohých zoskupení rôznych žánrov. Aktuálne pripravuje vlastné kompozície, ktoré plánuje v budúcom roku vydať.
 
Boris Pasterák — kontrabasista, absolvent Konzervatória v Košiciach a VŠMU v Bratislave. Momentálne pôsobí v Štátnej Filharmónii Košice. 
 
Oliver Szigeti — bubeník. Po absolvovaní VOŠ Jaroslava Ježka pokračoval vo svojich štúdiách na Janáčkovej akadémii múzických umení v Brne pod vedením Mariána Ševčíka. V roku 2018 absolvoval ročnú stáž na Franz Liszt Academy of Music v Budapešti. V súčasnosti pôsobí okrem iného ako pedagóg a aktívne hrá v zoskupeniach KeJazz4, Crescent Quartet, Tománek-Gerla-Szigeti Trio či Empyrean sextet. 


Divadlo VIOLA / klub
VSTUPNÉ 5 €

Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku on line, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0910 189 007 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Naspäť na výpis