Koncert českého šansónu / 15.04.

Kúpiť vstupenku online

Autor: Divadlo VIOLA |

Jana Vébrová je svojrázna a osobitá pesničkárka z Lužických hôr. Práve tá „vykorenenosť“ tamojšieho kraja a nulové percento folklóru ju asi donútili nachádzať si svoj vlastný, na českej scéne nevídaný spôsob speváckeho prejavu, nikde neškolenej hry na akordeón a svojskú štruktúru vlastných piesní. V tomto je nadmieru originálna, neovplyvniteľná a mimočasová. Každú svoju pieseň sa snaží vystavať novým a neopakovateľným spôsobom.

Na koncert do Prešova prinesie várku expresívneho šansónu v zvukových návaloch, pohybujúcich sa, obrazne povedané, od pary vznášajúcej sa nad miskou zeleného čaju až po paru z lokomotívy.  

Nenechajte si ujsť príležitosť počúvať novodobý český šansón, vytváraný akordeónom, poéziou a spevom nevídanej sýtosti a farebnosti.

https://www.youtube.com/watch?v=NCnce1fI6s4

https://www.youtube.com/watch?v=ndYParBA--8

https://www.youtube.com/watch?v=6sfwaC8cXdM


Divadlo VIOLA / klub

Vstup 8€

V prípade záujmu o objednanie nápojov Vám odporúčame prísť na podujatie v dostatočnom predstihu


Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke alebo v Kaviarni VIOLA včase otváracích hodín: pondelok-piatok od 10.00-18.00.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku on line, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0910 189 007 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.

Naspäť na výpis