Mesiace a čísla / seminár

Kúpiť vstupenku online

Autor: VIOLA | Dátum: 30.08.2022 09:00


„Seminár bol úžasne tvorivý a veľmi hravý. Najlepšie bolo, že som všetko zažila aj aktívne a nie ako pasívna poslucháčka.”
„Super seminár, najlepší lektori, veľmi obohacujúce a zaujímavé spôsoby výučby.” 


Reč je o vzdelávacom seminári Mesiace a Čísla, ktorého lektormi sú Tomáš Boroš a Ivan Šiller, skúsení pedagógovia a klaviristi. V podobných superlatívoch sa vyjadrovali desiatky učiteľov a učiteliek hudby po celom Slovensku, ktorí v minulosti tieto vzdelávacie aktivity absolvovali.

 
Kedy? 30. 8. 2022 od 9.00 do 12.30

 Kde? Divadlo Viola v Prešove
 Počet miest je limitovaný. Seminára sa môže zúčastniť najviac 20 ľudí.


Cena seminára: 35 - 39 EUR
Účastnícky poplatok zahŕňa kurzovné. Navyše od nás zadarmo dostanete novú publikáciu Tomáš Boroš: Mesiace a Čísla a nové CD Intermezzo Ivana Šillera. Registrovať sa môžete cez našu webovú stránku:
https://shop.in-music.sk/.../mesiace-a-cisla-presov-30-8...

 Upozorňujeme na výrazné zľavy v predpredaji.
Základná cena na mieste: 39 EUR
Cena v online predpredaji: 35 EUR
Balíček 3+1 zdarma – pre štyroch učiteľov: 105 EURZbierky hudobno - edukačných aktivít Mesiace a Čísla vychádzajú z hudobno - pedagogických koncepcií C. Orffa a Z. Kodálya. Jednotlivé aktivity v syntéze triády reč - pohyb - hudba rozvíjajú hudobné schopnosti - najmä sluchovo-percepčnú, rytmickú, intonačnú, auditívno-motorickú, hudobnú pamäť a predstavivosť. Smerujú k elementárnej hudobnej tvorbe (improvizácii a kompozícii).

 
Pozývame vás nie len na seminár, ale aj na večerný koncert Ivana Šillera a Tomáša Boroša, o 18.00 opäť vo VIOLE. Na koncerte zaznejú diela F.Chopina, T.Boroša, G.Ligetiho. Hlavný organizátor: In Music, o.z. Seminár sa koná v rámci projektu InMusic celoročná činnosť, ktorý z verejných zdrojov ako hlavný partner podporil Fond na podporu umenia. 

 Tešíme sa na vás!

Naspäť na výpis