NEREZ & LUCIA - koncert

Kúpiť vstupenku online

Autor: VIOLA | Dátum: 28.10.2019 19:00Jednou z možností, ako si tvorivo pripomenúť deň vzniku niekdajšieho Československa, je zážitok plodnej spolupráce týchto dvoch kedysi v jednom štáte žijúcich národov. Ponúkame Vám ho vďaka skupine NEREZ & LUCIA , ktorá vyráža na turné po Slovensku a 28. októbra sa zastaví práve v prešovskej Viole.

Základné spevácke aj autorské trio tohto zoskupenia tvoria  Zdeněk Vřešťál, Vít Sázavský a Lucia Šoralová.

Na turné predstavia nový album ZLOM, ktorý vyšiel vo februári tohto roka. Hlavnými autormi piesní sú Zdeněk Vřešťál a Lucia Šoralová, ale nájdete tam aj zhudobnenú báseň Vítezslava Nezvala, balkánsku rómsku ľudovú pieseň, jednu pieseň od Ondřeja Soukupa či text od Silvie Kaščákovej, a tiež dve dodnes nevydané piesne z repertoáru starého Nerezu. V programe koncertu zaznejú najmä novinky z albumu Zlom, no i klasické hity skupiny Nerez - Tisíc dnů mezi námi, Javor, Kočky, Do posledního dechu, Kytička, Já s tebou žít nebudu a ďalšie. Okrem základného tria budú členmi kapely francúzsky kontrabasista Grégoire Brun, hráč na akordeón a saxofón David Lomič a multiinštrumentalista Róbert Fischmann (flauty, kaval, klavír, perkusie).

Vstupné: 19 € predpredaj / 22 € v deň koncertu

Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke a priamo vo Viole v čase otváracích hodín kaviarne.

Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod.

V deň konania podujatia je možné zakúpiť vstupenky hodinu pred začiatkom alebo v kaviarni VIOLY, počas otváracích hodín.

Naspäť na výpis