Nové tituly českého vydavateľstva Portál

Autor: VIOLA | Dátum: 16.11.2021 17:00


V rámci projektu UMELEC A SLOBODA Vás pozývame na prezentáciu nových titulov českého vydavateľstva PORTÁL.

Toto pražské vydavateľstvo začalo oslovovať svojimi titulmi čitateľov od roku 1990  a jeho cieľom bolo pomáhať pri výchove detí a mládeže. Od začiatku sa preto zameralo na publikácie z pedagogiky, psychológie a sociálnej práce. Neskôr pribudli ďalšie oblasti – sociológia, politológia, duševné zdravie, médiá, antropológia... Postupom rokov svoju ponuku obohatilo i o tvorbu pre deti. Edícia Rozhovory prináša knižné dialógy so skutočnými osobnosťami predovšetkým českej súčasnosti. Psychologická beletria prináša to najlepšie zo žánru v Čechách i vo svete. Príbehy a legendy umožňujú nahliadnuť do filozofií rôznych kultúr a prinášajú inšpiráciu k hľadaniu vlastnej životnej cesty, podobne ako spirituálne témy nielen z kresťanského sveta.

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Divadlo VIOLA / klub
VSTUP VOĽNÝ

Miesta si môžete rezervovať emailom na adrese info@violapresov.sk, alebo telefonicky na čísle 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)
Sedenie bude upravené podľa aktuálnych opatrení.
Naše priestory sú neustále vetrané vďaka vzduchotechnike.
***
Vzhľadom na epidemiologickú situáciu budú podmienky pre vstup na podujatie vychádzať z predpisov aktuálne platných pre deň, v ktorý sa podujatie uskutoční.

Naspäť na výpis