Pavel Dobeš - koncert

Autor: VIOLA centrum pre umenie | Dátum: 12.04.2019 19:00Pozývame Vás do Violy na koncert
folkového speváka PAVLA DOBEŠAZačiatky jeho pôsobenia sú spojené s ostravskými bigbeatovými kapelami, s ktorými hral v 60-tych rokoch. Postupne sa jeho záujem sústredil na country a folkovú hudbu, prechod k folku je spojený s prvým vystúpením na festivale Folkový kolotoč v roku 1983. Od polovice 80-tych rokov intenzívne koncertuje, s Martinom Kratochvílom nahrávajú Skupinové foto, opakovane prijíma pozvanie Miloslava Šimka do divadla Semafor, vystupuje v rozhlase a televízii. Vo svojom repertoári prešiel „ostravským obdobím“, jeho piesne nie sú tematicky obmedzené, spôsob podania bežných námetov sa pohybuje od triezveho konštatovania po hlbšie poňaté úvahy. Je autorom mnohých piesní, vydal 12 albumov.VIOLA centrum pre umenie – klub
VSTUPNÉ: 12 € predpredaj / 15 € v deň koncertuVstupenky si môžete zakúpiť priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo rezervovať na info@violapresov.sk / 0905 688 665 (t.č. je aktívne v čase otváracích hodín kaviarne)


Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú vyzdvihnuté v tejto lehote, budú zaradené do predaja.


Naspäť na výpis