Špinuška / 9.3.

Kúpiť vstupenku online

Autor: Divadlo VIOLA | Dátum: 09.03.2024 16:00Máte plnú hlavu zákazov a príkazov? Musíte byť dokonalé? Učesané, umyté, poslušné a tichučké? A nikto nechápe, že ste prosto deti! A že nechcete byť ako zo škatuľky? Už nič nevysvetľujte a vezmite dospelých do divadla. Čaká tam na vás dievčatko, ktoré je také špinavé a ufúľané, že ho často nepozná ani vlastná mama. Dievčatko, ktoré má hniezdo na hlave a pod ním plnú hlavu skvelých nápadov. Lebo kto sa hrá a stále čosi vymýšľa, ten sa zväčša zašpiní. A tiež si zväčša užije život veselý a plný prekvapení. Nuž neváhajte, pripravte si bránice, poriadne ich preperieme v smiechovej vode!


Pozývame Vás na prvú slovenskú divadelnú adaptáciu kultovej holandskej knihy Annie M. G. Schmidt a Fiep Westendorpa Špinuška.


Predstavenie je určené pre deti od 4 rokov a všetkým dospelým, čo zostali v kútiku duše deťmi.


Réžia, výtvarný a scénický koncept: Júlia Rázusová

Dramatizácia: Katarína Jánošová

Hudba: Martin Husovský

Scénografická spolupráca: Barbora Rajčanová

Výroba scény: Miloš Rajčan

Výroba bábok, rekvizít a kostýmových doplnkov: Barbora Rajčanová, Martina Fintorová, Martina Tužinčinová

Plagát a pracovný list: Katarína Ilkovičová


Hrajú:

Petra Bačinská

Jana Jenčová

Slávka Sedlačková

Zvuk a svetlá: Peter Kovaľ


Divadlo VIOLA / divadlo
VSTUPNÉ 6 €

Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0910 189 007 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.

Upozornenie:
Každý návštevník divadelného predstavenia sa musí preukázať platnou vstupenkou. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na deti bez určenia veku. Dovoľujeme si upozorniť rodičov, aby brali do úvahy odporúčaný minimálny vek dieťaťa pre dané predstavenie.

Naspäť na výpis