STATOČNÝ CÍNOVÝ VOJAČIK / 12.3.

Kúpiť vstupenku online

Autor: VIOLA | Dátum: 12.03.2022 16:00


Prečo je v našom hudobnom príbehu cínových vojačikov dvanásť a čo sa prihodí tomu, na ktorého nezvýšilo dosť cínu? To všetko sa dozviete v hudobnom príbehu s prvkami interaktivity, ktorý spracúva známu rozprávku Hansa Christiana Andersena. Autorom hudby je slovenský skladateľ Juraj Hatrík. Dôležitú úlohu zohráva klavír, ktorý spoluvytvára atmosféru deja. Deti sa naučia nové piesne, stanú sa hercami, aktérmi deja, tancujú, pomáhajú dvom šašom riešiť záhadu a nie len to! Budú aj zachraňovať! Koho? Zistíte na predstavení.


Vhodné pre deti od 3 rokov.


Réžia: Tatiana Pirníková

Hudba: Juraj Hatrík

Scéna a kostýmy: kolektív


Hrajú:

Petra Bačinská

Jana Jenčová

Peter Biž

Miroslav Bodoki


Klavírny sprievod:
Tatiana Pirníková

Sofia Borzová

Svetlá a projekcia: Peter Kovaľ

Divadlo VIOLA / klub
VSTUPNÉ 5 €

Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.

Sedenie možno nebude zodpovedať číslam na vstupenke, keďže bude upravené podľa aktuálnych opatrení. Pri on line zakupovaní vstupeniek sú rozlíšené detské miesta a miesta pre dospelých.
Naše priestory sú neustále vetrané vďaka vzduchotechnike.

Upozornenie:
Každý návštevník divadelného predstavenia sa musí preukázať platnou vstupenkou. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na deti bez určenia veku. Dovoľujeme si upozorniť rodičov, aby brali do úvahy odporúčaný minimálny vek dieťaťa pre dané predstavenie.
**
Vzhľadom na epidemiologickú situáciu budú podmienky pre vstup na podujatie vychádzať z predpisov aktuálne platných pre deň, v ktorý sa podujatie uskutoční.

Naspäť na výpis