Statočný cínový vojačik / 22.4.

Kúpiť vstupenku online

Autor: Divadlo VIOLA | Dátum: 22.04.2023 16:00Prečo je v našom hudobnom príbehu cínových vojačikov dvanásť a čo sa prihodí tomu, na ktorého nezvýšilo dosť cínu? To všetko sa dozviete v hudobnom príbehu s prvkami interaktivity, ktorý spracúva známu rozprávku Hansa Christiana Andersena. Autorom hudby je slovenský skladateľ Juraj Hatrík. Dôležitú úlohu zohráva klavír, ktorý spoluvytvára atmosféru deja. Deti sa naučia nové piesne, stanú sa hercami, aktérmi deja, tancujú, pomáhajú dvom šašom riešiť záhadu a nie len to! Budú aj zachraňovať! Koho? Zistíte na predstavení.


Vhodné pre deti od 3 rokov.


Réžia: Vendelína Michna

Hudba: Juraj Hatrík

Scéna a kostýmy: Vendelína Michna


Hrajú:

Patrícia Čechová

Nina Gregová

Liubomyr Neimet

Svetlá a projekcia: Peter Kovaľ

Divadlo VIOLA / klub
VSTUPNÉ 5 €

Vstupenky si môžete zakúpiť online na našej web stránke alebo v Kaviarni VIOLA v čase otváracích hodín: pondelok - piatok od 10.00 - 18.00. 
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.

Reprízu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je aj hlavným partnerom projektu. 

Upozornenie:
Každý návštevník divadelného predstavenia sa musí preukázať platnou vstupenkou. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na deti bez určenia veku. Dovoľujeme si upozorniť rodičov, aby brali do úvahy odporúčaný minimálny vek dieťaťa pre dané predstavenie.

Naspäť na výpis