Učím sa vidieť ako fotograf - vernisáž výstavy

Autor: Viola | Dátum: 30.05.2019 16:30

Srdečne Vás pozývame do Violy na výstavu fotografií študentov študijného odboru “Úžitková fotografia“ Súkromnej strednej odbornej školy - ELBA v Prešove.
Svoje fotografie tu budú vystavovať talentovaní študenti Alexandra Brenková, Slavomír Pekár, Matej Kohút, Viktória Kaliničová, Dávid Duchyňa, Alexandra Najmanová a Dmytrii Babych. Vystavované fotografie žánrovo reprezentujú kategórie portrét, detail, zátišie, architektúra a street foto.

Súkromná stredná odborná škola - ELBA vznikla v roku 1999 a jej zriaďovateľom je Ing. Emil Blicha. Odbor “Úžitková fotografia“ je jedným z 11-tich maturitných študijných odborov, ktoré sa na škole vyučujú. Študentom sa škola snaží poskytovať adekvátne podmienky, na rozvíjanie ich talentu a schopností.

Vzhľadom na obmedzený počet miest vo Viole, budú miesta na vernisáž prednostne rezervované pre pozvaných hostí. V prípade ďalších voľných miest Vás na vernisáži radi privítame.
Prajeme Vám hlboký umelecký a estetický zážitok, v súlade so slovami slávneho maliara Pabla Picassa: “Umenie zmýva z duší prach každodennosti“.

VIOLA centrum pre umenie / klub
VSTUP VOĽNÝ

Naspäť na výpis