Vlk a Hlad

Kúpiť vstupenku online

Autor: VIOLA | Dátum: 10.10.2021 16:00


VLKA A HLAD vznikol vo Fínsku. Divadelná koláž „Červenej Čiapočky“ a rozprávky „O troch kozliatkach“ odohrávajúca sa uprostred škandinávskej zimy a polárnej noci. Komorné predstavenie dvoch známych rozprávkových príbehov prepojených hlavnou postavou Vlka, ktorého navštívi Hlad. Táto návšteva prinúti hladného Vlka konať a hľadať najbližšiu potravu. Cestou narazí nielen na tri malé kozliatka, ale aj na Červenú Čiapočku a jej babičku. Predstavenie cielene pracuje s detskou imagináciou a je vhodné pre deti od 3 rokov.

Predstavenie  trvá 45 minút.

Haůůůůů!!!

Inscenácia bola ocenená za autorstvo a herectvo na medzinárodnom Festivale Mateřinka v Liberci.

Predstavenie je uvádzané v rámci projektu Českymo.

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.


Jakub Folvarčný
je český dramatik, režisér a herec v jednej osobe. Je absolventom herectva na Katedre alternatívního a loutkového divadla DAMU. Žije a tvorí na voľnej nohe. Môžete ho poznať aj pod menom Jakub Foll ako úspešného „slammera“ - interpreta SlamPoetry. Medzi jeho tvorbu patria divadelné predstavenia pre dospelých aj deti, piesne a skladby, scénické básne, divadelné a básnické improvizácie.


Divadlo VIOLA / divadlo
VSTUPNÉ 3 €
Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke. Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)
Sedenie možno nebude zodpovedať číslam na vstupenke, keďže bude upravené podľa aktuálnych opatrení.
Naše priestory sú neustále vetrané vďaka vzduchotechnike. Upozornenie:
Každý návštevník divadelného predstavenia sa musí preukázať platnou vstupenkou. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na deti bez určenia veku. Dovoľujeme si upozorniť rodičov, aby brali do úvahy odporúčaný minimálny vek dieťaťa pre dané predstavenie.
**
Vzhľadom na epidemiologickú situáciu budú podmienky pre vstup na podujatie vychádzať z predpisov aktuálne platných pre deň, v ktorý sa podujatie uskutoční.

Naspäť na výpis