Vypredané - Ako rozbehnúť úspešné podnikanie v Prešove

Autor: VIOLA centrum pre umenie | Dátum: 21.02.2019 18:00


Premýšľaš nad podnikaním na Východom Slovensku? Príď sa inšpirovať a vypočuj si zaujímavé podnikateľské príbehy tých, ktorí sú dôkazom toho, že aj na východe "kde nič nie je" sa dá budovať biznis.Na podujatí, ktoré pre teba pripravilo Združenie mladých podnikateľov Slovenska, vystúpia štyria podnikatelia z Prešova. Tí ti odpovedia na otázky, čo ich priviedlo k podnikaniu, čím všetkým si museli prejsť a aké majú skúsenosti. Počas inšpiratívneho večera sa okrem odpovedí na tieto otázky dozvieš rady a odporúčania priamo z prvej ruky.


PREDNÁŠAJÚCI:

Odváž(e)né
- Lauru Martinkovú a Michaelu Šlosárovu spojila k podnikaniu spoločná vízia vytvorenia v prvej bezobalovej predajne v Prešove. Spojili sily a ich myšlienka ponúkať kvalitné potraviny, čapovanú drogériu a kozmetiku bez obalov si získava čoraz väčšiu obľubu.


Božský Oráč
- Čajovňa a e-shop Božský Oráč svoju vášeň pre čaje rozširuje už viac ako 10 rokov. Je priamym dovozcom čaju a čajového príslušenstva na Slovensko z krajín pôvodu, spomedzi ktorých už navštívili napríklad Čínu, Indiu alebo Taiwan.


IT-Solutions4You
- Dlhoročné skúsenosti v oblasti programovania, úpravy a nasadzovania CRM systémov ich priviedli k vlastnému produktu, ktorý úspešné ponúkajú doma aj v zahraničí. Zaujíma ťa, ako to chodí v IT biznise a čím všetkým si museli prejsť, kým sa stali poprednou spoločnosťou na Slovensku a Českej republike?


B&O
- Neskončili ešte ani vysokú školu a už vymýšľali do čoho sa pustia. Matej Barvirčák a Samuel Okruhľanský sú dvojicou, ktorá je dôkazom toho, že rozbehnúť podnikanie a pracovať na svojom nápade je možné už počas štúdia. Stoja za pojazdnou kaviarňou Káva na bajku a prvej únikovej hry v Prešove.


Národné podnikateľské centrum - Zišla by sa ti podpora pre rozvoj tvojho podnikania? O službách a podujatiach, ktoré ti NPC bezplatne ponúka, ti príde porozprávať jeho zástupca.


PRE KOHO JE PODUJATIE URČENÉ?

- uvažuješ o podnikaní a chcel/a by si sa do niečoho pustiť?
- si začínajúci podnikateľ?
- chceš sa inšpirovať a spoznať zaujímavých ľudí?


Ak si si aspoň 1x odpovedal/a áno, podujatie je určené práve tebe! ;)


CHCEŠ SA ZÚČASTNIŤ?

Na podujatie je potrebná bezplatná registrácia. Kapacita je ale obmedzená!
Na podujatie je potrebná bezplatná registrácia cez Eventbrite.

Naspäť na výpis