VYPREDANÉ IVO JAHELKA

Kúpiť vstupenku online

Autor: VIOLA | Dátum: 17.11.2022 18:00


Páchateľ sa vracia na miesto činu a Ivo Jahelka do VIOLY!

Koncert českého právnika Vám s radosťou ponúkame presne po roku. Príďte osláviť deň slobody a demokracie spevom a duchaplným slovom!

Ivo Jahelka, civilným povolaním advokát, má už dlhé roky svoje publikum, ktoré vie, čo môže od jeho koncertov čakať: humor, ironickú nadsázku, pobavenie i poučenie. A tým, ktorí koncert spievajúceho právnika ešte nezažili, ho vrelo odporúčame napríklad z dôvodu, že v piesňach začujú zhudobnené zápisy obsiahnuté v súdnych spisoch, policajných protokoloch a iných úradných dokumentoch. Nikdy neviete, čo Vás inšpiruje, napríklad k opatrnosti alebo nečinnosti, ktoré sú vždy viac ako blbý skutok!

I sám Jahelka hovorí, že ľudský život ponúka nepreberné množstvo zaujímavých situácií:

"Vycházím z toho, že humor a smích jsou kořením života, že každý se rád zasměje neštěstí druhých, a že - jak pravil jeden recidivista – ŽIVOT JE NEPŘETRŽITÁ ŘADA PRŮSERŮ NEPRAVIDELNĚ PO SOBĚ JDOUCÍCH."


Divadlo VIOLA

Vstup 8 €

Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0910 189 007 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.

Naspäť na výpis