Chudaćzek

Kúpiť vstupenku online

Autor: Divadlo VIOLA | Dátum: 15.03.2024 18:00Absolventské predstavenie Kataríny Hudačkovej, študentky  HAMU Katedry Nonverbalního divadla. 
Hej, Guroľ jo se Guroľ, hej spod samuckif Tater,Hej dizdik mne vykumpol, hej vykolesol viater,Hej dizdik mne vykumpol, hej vykolesol viater.Hej, Guroľ jo se Guroľ, hej, v malem kapiel'usku,Hej, kosuľa po pempek, hej gače na lancusku,Hej, kosuľa po pempek, hej gače na lancusku.
Sólové predstavenie z prostredia slovenských Goraľov, plné nárečia, tradícií, smiechu a...borovičky. 

Každý z nás má svoje korene. Každý z nás dodržuje tradície, alebo proti ním bojuje. Každý sa bojí, že stratí v živote istotu. Aj napriek tomu, všetko časom zaniká. 

Autor: Katarína Hudačková 

Hrá: Katarína Hudačková 

Supervizor: Roman Horák 

Dramaturgicka spolupráca: Arman Kupelyan 

Hudba: Jakub Hudaček

Katka Hudačková je čerstvou absolventkou katedry Nonverbalního divadla na Pražskej akadémií muzických umění. Momentálne pôsobí ako zdravotný klaun v združení Červený nos a v pražskom súbore FysioArt, kde hraje v predstaveniach pre veľkého aj malého diváka. Katka je mim, fyzický herec, klaun a venuje sa cirkusovej disciplíne "hadia žena".


Vstupenky si môžete zakúpiť online na našej web stránke alebo v Kaviarni VIOLA v čase otváracích hodín: pondelok - piatok od 10.00 - 18.00. 
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.

Upozornenie:
Každý návštevník divadelného predstavenia sa musí preukázať platnou vstupenkou. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na deti bez určenia veku. Dovoľujeme si upozorniť rodičov, aby brali do úvahy odporúčaný minimálny vek dieťaťa pre dané predstavenie.

Naspäť na výpis